Foto Galeri

Ve Transavia Uçağı Gazipaşa Havalimanına İndi

291

 

Neckermann Hollanda’nın  27 Nisan 2011 tarihinde Gazipaşa Havalimanına inen Transavia uçağı    öncesinde   25 Nisan’da Hollanda Neckermann reise bürolarından yetkililer, Transavia satış müdürü,  yetkilileri  ve bir kısım basın mensuplarından oluşan heyet  Diana sahip ve yetkilileriyle Alanya’ya geldi.   Toplam 132 kişilik misafir heyet    Thomas Cook tur operatörü Neckermann Hollanda,  Transavia,  Diana Travel organizasyonu Alanya Belediye Başkanlığı, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), SKAL Alanya işbirliği ve desteğiyle  bir dizi programla ağırlanarak, tarihi ve rekreasyon alanları, eğlence mekanları, merkez, çevre gezileri ve safari turuyla  Alanya tanıtıldı.

Thomas Cook Neckermann Hollanda CEO’su  Susan Duinhoven  kendisi ve tüm katılımcıların Alanya’da olmaktan mutluluk duyduğunu, Alanya’daki  temasları ve izlenimlerini dönüşlerinde değerlendireceklerini ve Alanya ile işbirliğin artarak devam edeceğini ifade etti.  Misafir heyet 27 Nisan’da Gazipaşa Havalimanına inen   uçak  ile geri  uğurlandı.

Hollanda pazarının Alanya turizmi içinde yeri çok önemli  olup, Gazipaşa Havalimanı ile ziyaretçilerin Alanya’ya ulaşımı bundan sonra daha kolay ve daha hızlı hale gelecektir.

Kurumların işbirliğinin başarısının örneği olan bu organizasyon aynı zamanda Alanya turizmcisinin yıllardan beri peşinde koşturduğu hayalin gerçekleşmesi anında da önemini bir kez daha ortaya koymuş olmaktadır.

Bundan sonra değişik ülkelerden ve değişik  tur operatörlerinden uçuşların artarak devam etmesini dilemekteyiz.

 
Foto Galeri

Ve Transavia Uçağı Gazipaşa Havalimanına İndi
Ve Transavia Uçağı Gazipaşa Havalimanına İndi