Foto Galeri

ALTAV’dan veda kokteyli

310

YAKLAŞIK bir haftadır Alanya’da bulunan ve Alanya’nın değişik bölgelerinde plaj – bikini, parti-eğlence, safari ve günlük yaz modasından oluşan ana temalarının çekimlerini yapan Hennes Dergisi ekibi, kendileri için ALTAV tarafından Sky Lounge Bar’da verilen veda kokteylinde bir araya geldiler.

Renkli kokteyli ALTAV üyelerinin yanı sıra, Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Gülçin Güner, Alanya İsveç Fahri Konsolosu Hilmi Tokuş ve turizmciler de katıldılar.

KANAL 1 VE KANAL AVRUPA ÇEKİM YAPTI
RENKLİ kokteylin ulusal basından da konukları vardı. Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarından birisi olan Kanal 1’in Alanyalı sunucusu Ataman Erkul, yapımcısı olduğu “Cennet Köşeler” adlı program çekimlerinin bir kısmı için ALTAV’ın verdiği kokteyle katıldı.

Manken güzeller ile bol bol röportaj yapan Erkul, programın 14 Mart’ta Kanal 1’de yayınlanacağını söyledi. Ulusal basının bir başka temsilcisi ise Kanal Avrupa’ydı. ALTİD tarafından ilçemize davet edilen Kanal Avrupa ekibi, Alanya’nın tanıtım filmini çekmek için geldikleri Alanya’da İsveçli güzellere de yer ayırdılar.

 
Foto Galeri

ALTAV’dan veda kokteyli
ALTAV’dan veda kokteyli