Foto Galeri

Vali Yardımcısı Yüksel’den ALTİD’e ziyaret

259

 

İçişleri Bakanlığı’nın Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Samsun Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı. Yüksel, yeni görev yerine geçmeden önce Alanya bölgesi turizmcileri ve sivil toplum kuruluşları dernek başkanlarıyla bir araya geldi. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nde (ALTİD) yapılan toplantıya ALTİD Başkanı Burhan Sili, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu, TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Faik Kaptanoğlu, Skal Alanya Dönem Başkanı Mehmet Nedanlı, Kleopatra Otelciler Birliği Başkanı Servet Şakiroğlu, Konaklı Turistik İşletmeciler Derneği (KONTİD) Başkanı Ali Orkan, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği (ALÇED) Başkanı Şerefnur Kayhan, ALTİD Başkan Yardımcıları Hızır Bozdoğan ve Mehmet Dahaoğlu,  turizmciler Ayşegül Dursun Karaca ve Halil Çakır katıldı. Toplantı sonunda Yüksel’e Alanya ve turizmine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket verildi.

“AHENK İÇİNDE ÇALIŞTIK”

Yapılan veda toplantısında konuşan Yüksel, Antalya’nın Alanya bölgesine her zaman güvenle baktığını söyleyerek Alanya turizmini her alanda örnek gösterdiğini ifade etti. Alanya turizmcileri ve sivil toplum kuruluşları yönetimleriyle her daim ahenk içinde çalıştıklarının altını çizen Yüksel, “Profesyonel yönetimler bölge idaresine büyük katkılar sağlıyor. Bu anlamda sizleri mesai arkadaşı olarak görüyor ve bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

“SAMSUN İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT”

ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili de “Turizm alanındaki bilgi birikimi ve görev süresince bölgemiz turizmine olan katkılarını göz önünde bulundurarak Vali Yardımcımız Sayın Recep Yüksel’in yeni görev yeri olan Samsun’da önemli işlere imza atacağına inanıyorum. Sayın Yüksel Samsun bölgesi turizmi için önemli bir fırsat” şeklinde konuştu.

“GÜNÜN HER ANI ULAŞABİLİRDİK”

TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner de Yüksel’in Antalya Vali Yardımcılığı görevi süresince günün her saatinde ulaşılabilir, sorunların üstesinden zaman ve mekan fark etmeksizin gelmeye özen gösteren bir isim olduğunu vurgulayarak “Bugüne kadar Antalya ve Alanya turizmi için yapmış oldukları katkılardan dolayı Sayın Yüksel’e şükran borçluyuz” ifadelerini kullandı.

 
Foto Galeri

Vali Yardımcısı Yüksel’den ALTİD’e ziyaret
Vali Yardımcısı Yüksel’den ALTİD’e ziyaret
Vali Yardımcısı Yüksel’den ALTİD’e ziyaret