Foto Galeri

ALTİD Yeni Yönetiminden Ziyaretlere Devam

333

Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. Turizm sezonu, Gazipaşa Havalimanı ve bölgedeki diğer gelişmeler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Sipahioğlu, Antalya –Alanya arasında yapılması planlanan otoyolun önemine dikkat çekti. Otoban Projesi’nin hazır olduğunu belirten Başkan Sipahioğlu,’Antalya -Alanya arasında alternatif yolun ivedi bir şekilde hizmete girmesi için Alanya olarak bu yönde yoğunlaşmamız gerekiyor’ dedi.

Emniyet Müdürü Erkan Dur,  ALTİD’in 2012 yılında hazırladığı ve 2013 yılında hizmete sunduğu BAKA’nın  271.943,77 TL  desteği ALTİD’in 350.000.-TL katkısı ile gerçekleştirdiği Alanya Sahil Güvenliğini Geliştirme Projesi ile Alanya merkez sahilleri  ve şehrin    kameralandırıldığını dile getirdi.  2014 yılında belediyelerin birleşmesi ile bu projenin diğer beldelerle bir bütün olarak değerlendirilmesi ve bu gibi desteklerin devamı olması gerektiği belirtildi. Ayrıca otelcisinden, dükkan sahibine, apartman yöneticisinden, mahalle muhtarı dahil ne kadar çok gözetleme ile kontrol olursa o şehirde riskin o kadar daha azalacağı konusunda sohbet edildi.

Jandarma komutanı Alper Çetinkaya’ya ziyaretimizde ise misafirlerimizin ve yerleşik yaşayan yabancıların hırsızlık olaylarına karşı daha iyi bilgilendirilmesi, sadece 25 Kasım değil 365 gün Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı; çalışanlarımızı, insanları, daha çok bilgilendirmemiz gerektiği konusunda sohbet gerçekleştirildi.

 

 
Foto Galeri

ALTİD Yeni Yönetiminden Ziyaretlere Devam