Foto Galeri

Alanya Ultra Maraton 2019 Yapıldı

611

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin (ALTİD) sponsor olduğu ‘Yörüklerin İzinde Toroslar’ın Zirvesine’ sloganı ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen Alanya Ultra Maraton’da 25 ülkeden 460 sporcu mücadele etti.

Alanya Ultra Maraton’un fikir sahibi ve yarış direktörü Ahmet Arslan, Türkiye’nin önde gelen spor organizasyon firması Argeus Travel ile başarılı bir organizasyona imza attıklarını söyledi. 72 kilometre Alanya Ultra erkeklerde; birinci Oğuzhan Emre Singer, ikinci Bahadır Ozan Singer ve üçüncü Cevdet Alyılmaz oldu. Kadınlarda ise birinci Ezgi Akdesir, ikinci Elena Polyakova ve üçüncü Tatiana Nikitina oldu. 48 Kilometre Toros Dağ Maratonu erkeklerde birinci Mahmut Yavuz, ikinci Bjorn Harald Bongom ve üçüncü Vadim Agapitov oldu. Kadınlarda ise birinci Elizabeta Ershova, ikinci Hanne Liland ve üçüncü İsmet İnan oldu.

28 kilometre Keykubat Dağ Koşusu erkeklerde birinci Artem Kuftyrev, ikinci Zülfü Karabulut ve üçüncü Mustafa Orhan oldu. Kadınlarda birinci Olesya Nurgulieva, ikinci Natalia Gyurten ve üçüncü Marina Zaytseva oldu. 15 kilometre Alaiye Halk Koşusu erkeklerde birinci Salih Karaca, ikinci Fatih Yılmaz ve üçüncü Mevlüt Kabadayı oldu. Kadınlarda ise birinci Elena Nurgulieva, ikinci Hülya Kıvrak ve üçüncü Maria Suetina oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve hediyeleri verildi.


ETİKET


Foto Galeri

Alanya Ultra Maraton 2019 Yapıldı
Alanya Ultra Maraton 2019 Yapıldı