Foto Galeri

ALTİD’e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

508

Altın Kepçe Aşçılar Derneği  AKTAD  Başkanı M. Nail Özden, AKTAD’ın bugüne kadar yaptığı faaliyetler, Alanya’da düzenledikleri  ulusal yemek yarışmaları, İstanbul Mutfak Günleri yarışmalarına katılım, mesleki gelişime yönelik, dekor, süsleme sanatı  gibi eğitim seminerlerini  belirterek bu çalışmaların ALTİD’in katkısı ve işbirliği içerisinde gerçekleştiğini dile getirdi.  ALTİD Başkanı Burhan Sili AKTAD yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek,  bundan sonraki  mesleki gelişim amacıyla planlanan eğitim kurs ve seminerlerinde de    işbirliği ve desteğin devam edeceğini belirtti.

KONTİD Başkanı Ali Orkan ve yönetim kurulu ile Alanya turizminde konaklama tesislerin kapasitesi, yapısı ve nitelikleri üzerinde durularak Gazipaşa Havalimanı değerlendirildi.  Akdeniz Üniversitesi Konaklı Kongre Merkezi  Tanıtım ve Pazarlama sorumlusu Özgür Arslan,  kongre turizmi ve Konaklı Kongre Merkezinde bugüne kadar yapılan ön çalışmalar hakkında bilgi vererek   kongre turizmi ile turizmde Alanya markasına değer katmak için kurumlar işbirliği ile planlama ve programın  önemine değindi.

ALTAB Turizm Temsilcisi Hasan Uysal, Alanya’da yatırımların arttığı, gelinen süreçte ve büyükşehir yasasının turizm sektörüne olası etkilerine değinerek  ALTAB’ın Entegre Katı Atık değerlendirme ve Bertaraf tesisi projesi   çalışması hakkında bilgi verdi.   Alanya’nın  önceki yıllarda kurumlar arası işbirliğin  devam ettirilmesi üzerinde duruldu.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve yönetim kurulu ALTİD Yönetim kurulunu tebrik ederek, Türkiye turizmi ve Alanya turizmi üzerine görüşüldü.
Foto Galeri

ALTİD’e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor